TMC PRO-STATS TM
AWRCS ATV-R & D RACEWAY OVERALL FINISH REPORT Date 4/3/2004
4/3/2004 Page 1
Finish Rider Total
Position Number Name Hometown State Make Laps Lap Time
AA
1 245 Dan Yocabet Brownsville PA ROL 9 02:24:24
2 204 John Leeson Shinnston WV SUZ 9 02:26:59
3 235 Michael Brand Washington PA CAG 9 02:34:20
4 214 James Edwards Baden PA SUZ 9 02:41:16
5 241 Justin Trevis Poland OH YAM 7 02:31:55
6 203 Jeff Spencer Finleyville PA GAS 7 02:33:37
7 205 David Grimm New Castle PA SUZ 6 01:52:10
8 220 Derik Hart Morgantown WV HON 3 00:48:23
Number of Entries in Class 8
O/A
1 245 Dan Yocabet Brownsville PA ROL 9 02:24:24
2 204 John Leeson Shinnston WV SUZ 9 02:26:59
3 234 Shawn O'Mally Pittsburgh PA HON 9 02:32:11
4 219 Kenny Sinclair Graffon WV YAM 9 02:33:52
5 228 Larry Frain Jr Chicora PA YAM 9 02:34:08
6 235 Michael Brand Washington PA CAG 9 02:34:20
7 212 Michael Fajbik Freeport PA YAM 9 02:35:52
8 225 Mark Miller Murrysville PA YAM 9 02:39:49
9 214 James Edwards Baden PA SUZ 9 02:41:16
10 211 Shawn Fajbik Tarentum PA YAM 8 02:18:10
11 233 David Hardesty Jr Aurora WV HON 8 02:24:43
12 ]217 Mark Walters Leechburg PA YAM 8 02:25:58
13 224 Mike Golden Morgantown WV HON 8 02:26:31
14 230 Ronald Rusch Jr Pittsburgh PA HON 8 02:32:04
15 244 Kurtis McMillen Pittsburgh PA HON 8 02:32:25
16 200 Rick Kaiser Harmony PA POL 7 02:23:36
17 242 Dennis Shadron Mt. Pleasant PA YAM 7 02:24:50
18 236 Chris Gray Ginger Hill PA HON 7 02:25:29
19 206 Jeff Whitfield Moundsville PA POL 7 02:26:42
20 241 Justin Trevis Poland OH YAM 7 02:31:55
21 203 Jeff Spencer Finleyville PA GAS 7 02:33:37
22 201 Jim Blasko New Castle PA HON 7 02:34:21
23 223 Tim Cimino Washington PA HON 7 02:44:15
24 216 Shaun Williams Plum PA SUZ 7 02:54:02
25 227 David Vorpe Ford City PA YAM 6 01:42:39
26 243 Robert Welsh Pittsburgh PA HON 6 01:43:16
27 205 David Grimm New Castle PA SUZ 6 01:52:10
28 218 Charles Beckett Cabot PA YAM 6 02:05:37
29 237 Randall Kamerer Chicora PA YAM 6 02:26:21
30 246 Tom Croftcheck Republic PA YAM 6 02:36:00
31 210 Jay Delbrugge Martins Ferry OH POL 6 02:44:56
32 207 John Morrison Maynard OH POL 4 01:33:49
33 208 Joseph Bowers Gastonville PA YAM 4 01:41:25
34 209 Jarea Newman Moundsville WV HON 4 01:45:26
35 222 Mark Rambo Uniontown PA KAW 4 01:56:46
36 213 Rick Dunmire Greenburg PA HON 4 02:35:46
37 220 Derik Hart Morgantown WV HON 3 00:48:23
38 240 Eric Mazzei Lower Burrell PA HON 3 00:55:36
39 231 Eric Hanchey Murrysville PA SUZ 3 01:45:34
40 215 Brandon Stewart New Kensington PA YAM 2 00:44:12
41 238 Tim Chess Apollo PA SUZ 2 01:02:00
42 229 John Susz Erie PA YAM 2 01:04:18
43 226 Scott Cupp Morgantown WV HON 1 00:27:17
44 202 Robert Milbert Cranberry Twp PA YAM 1 00:50:12
Number of Entries in Class 44
QUAD A
1 224 Mike Golden Morgantown WV HON 8 02:26:31
2 226 Scott Cupp Morgantown WV HON 1 00:27:17
Number of Entries in Class 2
QUAD B
1 228 Larry Frain Jr Chicora PA YAM 9 02:34:08
2 225 Mark Miller Murrysville PA YAM 9 02:39:49
3 211 Shawn Fajbik Tarentum PA YAM 8 02:18:10
4 233 David Hardesty Jr Aurora WV HON 8 02:24:43
5 244 Kurtis McMillen Pittsburgh PA HON 8 02:32:25
6 223 Tim Cimino Washington PA HON 7 02:44:15
7 209 Jarea Newman Moundsville WV HON 4 01:45:26
Number of Entries in Class 7
QUAD C
1 ]217 Mark Walters Leechburg PA YAM 8 02:25:58
2 230 Ronald Rusch Jr Pittsburgh PA HON 8 02:32:04
3 236 Chris Gray Ginger Hill PA HON 7 02:25:29
4 206 Jeff Whitfield Moundsville PA POL 7 02:26:42
5 201 Jim Blasko New Castle PA HON 7 02:34:21
6 216 Shaun Williams Plum PA SUZ 7 02:54:02
7 218 Charles Beckett Cabot PA YAM 6 02:05:37
8 237 Randall Kamerer Chicora PA YAM 6 02:26:21
9 210 Jay Delbrugge Martins Ferry OH POL 6 02:44:56
10 207 John Morrison Maynard OH POL 4 01:33:49
11 213 Rick Dunmire Greenburg PA HON 4 02:35:46
12 231 Eric Hanchey Murrysville PA SUZ 3 01:45:34
13 215 Brandon Stewart New Kensington PA YAM 2 00:44:12
Number of Entries in Class 13
SENIOR QUAD
1 234 Shawn O'Mally Pittsburgh PA HON 9 02:32:11
2 219 Kenny Sinclair Graffon WV YAM 9 02:33:52
3 212 Michael Fajbik Freeport PA YAM 9 02:35:52
4 242 Dennis Shadron Mt. Pleasant PA YAM 7 02:24:50
5 227 David Vorpe Ford City PA YAM 6 01:42:39
6 243 Robert Welsh Pittsburgh PA HON 6 01:43:16
7 246 Tom Croftcheck Republic PA YAM 6 02:36:00
8 240 Eric Mazzei Lower Burrell PA HON 3 00:55:36
9 238 Tim Chess Apollo PA SUZ 2 01:02:00
10 229 John Susz Erie PA YAM 2 01:04:18
Number of Entries in Class 10
SPORT
1 208 Joseph Bowers Gastonville PA YAM 4 01:41:25
2 202 Robert Milbert Cranberry Twp PA YAM 1 00:50:12
Number of Entries in Class 2
UTILITY
1 200 Rick Kaiser Harmony PA POL 7 02:23:36
2 222 Mark Rambo Uniontown PA KAW 4 01:56:46
Number of Entries in Class 2